Zeytinburnu Havalandırma

Zeytinburnu Havalandırma

Zeytinburnu havalandırma sistemleri sunmuş olduğu çözümlerle insanların konforlu bir şekilde yaşamalarını sağlamaktadır. İnsanların konforlu bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için bulundukları ortamların havalandırılmaları gerekmektedir. Sadece hava sıcaklığı ve nemin kontrol altında tutularak konfor bölgesi sınırları içinde yer alması insanlar için yeterli değildir. Aynı zamanda solunan havanın temiz ve kötü kokulardan arındırılmış olması gerekmektedir. Aksi halde konfor bölgesi sıcaklığı ve nemi insanların bu ortamlarda uzun süre kalabilmelerini sağlamamaktadır.

Zeytinburnu Havalandırma Sistemleri Firması

Ortamdaki havanın kalitesi de önemlidir. Kaliteli ve temiz ortamlar oluşturabilmek için Zeytinburnu havalandırma sistemleri faaliyet göstermektedir. İnsan için zararlı olan zehirli gazlar ve partiküller gözle görülmese de solunan havada hissedilebilirler. Ayrıca havada kötü koku bulunması büyük rahatsızlık verebilmektedir. Bu sebeple havalandırma sistemi ortamdaki kötü koku da gidermelidir. Teknosac Havalandırma sunduğu çözümler ile mekanlarda temiz ve kaliteli hava sunmaktadır.

Havalandırma Sistemleri

Ortamdan kirli havanın alınması ve yerine temiz havanın aktarılması sırasında bir hava akımı oluşur. Cereyan denilen bu hava akımının ortam içindeki insanları rahatsız etmeyecek hızda olması gerekir. Cereyanın fazla olması, ortamda bulunanların sağlığını tehdit edebilmektedir. Yüksek cereyanda bulunmak solunum sistemleri rahatsızlıklarından kas rahatsızlığına kadar değişik rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Projeleriniz Zeytinburnu havalandırma sistemleri tarafından tasarlanırken tüm bu parametreler göz önüne alınarak sistem hesaplamaları yapılmaktadır.

Kaliteli Havalandırma Sisteminin Özellikleri

Havalandırma sistemleri mekan içinde yaşayan insan, hayvan gibi canlılar için uygun şartları oluşturmalıdır. Uygun şartlar öncelikle insan konfor bölgesi içinde nem ve sıcaklığın elde edilmedi ile başlamaktadır. Sonrasında havanın içindeki oksijen miktarının yüksek olması, hava içinde tozun, dumanın ve kirin olmaması gerekmektedir. İyi bir havalandırma sistemi aynı zamanda havalandırılan mekanın her noktasında aynı kalitede havayı sunmalıdır. Mekan içine hava aktarımı yapılırken oluşan hava akımının insanları rahatsız etmeyecek hızda olması gerekmektedir. Tüm bunların yanında Zeytinburnu havalandırma sistemleri bu özellikleri sağlarken bunu hem ekonomik hem de çevreye en az zarar verecek şekilde yapmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm projelerde tasarladığımız havalandırma sistemlerinin çevre kirliliği, gürültü oluşturmaması ve estetik açıdan güzel olmasına azami dikkat edilmektedir.