Ümraniye Havalandırma

Ümraniye Havalandırma

Ümraniye havalandırma sistemleri firması büyük bir titizlikle ihtiyacı analiz etmekte ve ortama uygun en kaliteli, güvenilir ve sağlam çözümü müşterilerine sunarak, en kısa zamanda havalandırma problemini çözmektedir. Özellikle kış dönemlerinde daha çok vakit geçirilen, pek çok kapalı ortamda bulunun hava, çabucak kalitesini yitirmekte ve özellikler kalabalık kapalı ortamlar içerisinde sık sık yenilenme ihtiyacı duymaktadır. Bu maksatla pek çok farklı yöntemle ve pek çok araçla dışarıda bulunan temiz havayı bir akım yaratarak içeriye alma ihtiyacı, yani teknik anlamıyla havalandırma işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Ümraniye Havalandırma Firması

Kapalı iç mekanlarda bulunan pis ve kalitesiz havanın temizlenebilmesi için, evlerdeki basit klima sistemi veya pervane sisteminin dışında daha kompleks, büyük ve modern dizayn edilmiş sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi takdirdeki ortam, kalabalık kitlenin havayı tüketmesiyle birlikte çok kısa zamanda kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu sebepten dolayı böyle kalabalık kitleleri barındıran ortamlarda havalandırma vazgeçilmez olmakla beraber, önem çok büyüktür.

Kapalı alanların havalandırma sistemleri en temelinde iki gruba ayrılmaktadır. Geniş ve büyük kapalı alanların havalandırılması ve küçük kapalı alanların havalandırılması.

Havalandırma Sistemleri

Ümraniye havalandırma sistemleri firması olarak, geniş ve büyük kapalı alanları, içerisinde yer alacak malzeme ya da içerisinde yer alacak kişi sayısına göre gruplandırarak farklı çözümler üreterek müşterilerimize en doğru hizmeti sağlamaktayız.

Otopark, depo, kiler, fabrika havalandırması gibi insan kalabalığının az alanın fazla olduğu sistemler için daha az masraflı, labaratuvar, büyük ofisler, devlet daireleri, sığınaklar, konser alanları, sinema, tiyatro, alışveriş merkezi, çeşitli araç istasyonları, market, lokanta gibi insanların fazla olduğu, içerindeki yapılan faaliyet alanlarının farklı olduğu büyük alanlara göre de faaliyet alanı, büyüklük ve içerisindeki kalabalık oranına göre farklı projelerle en uygun hizmet verilmektedir.

Daha küçük, kalabalığın az olduğu ve içerisinde koku faktörünün de olabildiği, mutfak küçük ofis, dükkan, birleşik oda düzenindeki ofis, büyük evler gibi alanlar için Ümraniye havalandırma sistemleri olarak müşterilerimize daha uygun ve farklı çözümler sunulmaktadır.

Yöntemlerine Göre Havalandırma Sistemleri

Yöntemlerine göre havalandırma sistemleri, Hazır Flanşlı kanallı, Alüminyum kanallı, Flexible kanallı ve Spiro yuvarlak kanallı sistemler olmak üzere gruplanmaktadırlar.