Silivri Havalandırma

Silivri Havalandırma

Silivri havalandırma sistemleri alanında faaliyet gösteren Teknosac Havalandırma müşterileri için ekonomik ve profesyonel çözümler sunmaktadır. İçerisinde bulunduğumuz ortamların havası durmaksızın kirlenmektedir. Bu kirliliğe sebep olan bazı kirleticiler: canlıların solunum çıktıları, istenmeyen kokular, çalışan makinelerin ürettiği karbon bileşimli gazlar ve bazı ortamlarda oluşan tehlikeli gazlardır. Bütün bu sorunların önüne geçilmesi için havalandırma endüstrisi kurulmuştur. Toplu olarak bulunulan binaların sayısı günden güne arttığı için havalandırma sistemlerine olan talep de paralel olarak artmaktadır.

Silivri Havalandırma Firması

Havalandırma işleri de diğer işler gibi pek çok kola ayrılmaktadır. Sistemler kullanım alanlarına göre üç grupta incelenir. Müşterilerimiz için uygun olan sistemler uzman ekibimiz tarafından ihtiyaç analizleri yapılarak belirlenmektedir. Bu kapsamda müşterilerden bazı veriler istenmektedir. Mekanda kaç kişi bulunacağı, mekanda kötü koku oluşturan ortamlar olup olmayacağı, tehlikeli gazlar bulunup bulunmadığı ve mekanın iklimlendirme ihtiyaçlarıdır. Silivri havalandırma sistemleri üzerine çalışan firmalarımız bu bilgileri topladıktan sonra alternatif projeler üretirler. Üretilen projeler üzerinde müşterilerimiz ile karşılıklı değerlendirmeler yapılarak en uygun sistemin seçilmesi için rehberlik hizmeti verilmektedir. Ürettiğimiz sistemleri inceleyecek olursak:

  1. Ofis Havalandırma Sistemleri

Küçük hacimli alanların havasının temizlenmesinde ve iklimlendirilmesinde tercih edilmektedir. Ofis ve küçük iş yeri binaları bu ürünümüzün başarıyla hizmet verdiği mekanlardır. Hazır sistemler kullanılabildiği gibi alanında uzman firmamız tarafından müşteriye özel tasarlanacak sistemler de üretilebilmektedir. Yer ihtiyaçları azdır. Konut ve ofislerin duvarlarına dahi uygulanabilirler. Sensörleri vasıtası ile ortamdaki ısı ve nemi takip ederek konforlu limitlerde kalmasını sağlarlar. Sağladığı konfor sebebiyle, doğal havalandırma imkanı bulunan ortamlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

  1. Fabrika Havalandırma Sistemleri

Günümüzde toplu olarak bulunulan alanlar çok büyük iç hacimlere sahiptir. Bu iç hacimleri doğal yoldan havalandırmak mümkün olmamaktadır. Merkezi sistem havalandırma sistemleri; alışveriş merkezleri, toplantı ve kongre salonları, kapalı spor kompleksleri gibi geniş iç hacme sahip alanlarda tercih edilmektedir. Bu sistemler mekanlar arası hava geçişi sağlamayacak şekilde uzman ellerde projelendirilmek zorundadır. Verimsiz tasarımlar vazifelerini yerine getirmeyerek ciddi maddi zararlara yol açmaktadırlar. Silivri havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamız bu sistemlerin tasarımında gerekli teknik uzmanlığa ve tecrübeye sahiptir.

  1. Lokanta ve Restoran Havalandırma Kanalları

Gıda üretilen alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Alana özel olarak projelendirilip imalatları yapılmaktadır. Küçük ölçekli cafeler, restoran, lokanta ve gıda endüstrilerine kadar yaygın bir kullanım alanına sahiptir.