Sarıyer Havalandırma

Sarıyer Havalandırma

Sarıyer havalandırma sistemleri üzerine çalışan Teknosac Havalandırma bu alandaki ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretmektedir. Yaşam alanlarında bulunan havayı temizleyip, zararlı etkenlerden arındıran sistemlere havalandırma sistemleri denilmektedir. Bundan elli yıl öncesine kadar, tekil yaşama anlayışını benimseyen insanlık, çağımızın zorunlulukları dolayısıyla toplu yaşanılan ve çalışılan alanlarda bulunmaktadır. Doğal havalandırma imkanları bu alanlar için yeterli değildir. Bu ihtiyaca çözüm olarak havalandırma sistemler geliştirilmiştir.

Sarıyer Havalandırma Sistemleri Firması

Havalandırma sistemi, ortam havasını daima yenileyerek taze tutmalıdır.

 • Ortamın ısı ve nem değerlerini sürekli takip ederek konforlu düzeyde tutmalıdır.
 • Havanın içerisindeki sağlık açısından sakıncalı maddeleri dezenfekte ederek canlıların sağlığını korumalıdır.
 • Kötü kokuların ortamlara yayılmasını önleyerek, oluştukları ortamdan emerek yok etmelidir.
 • Tehlikeli gazların oluştuğu, maden depoları gibi mekanlardaki bu gazları tahliye ederek çalışan ve çalışma güvenliği sağlamalıdır.
 • Tasarımları modern standartlarda ve ilgili teknik yönetmeliklere uygun yapılmalıdır.
 • İmalat esnasında tasarıma sadık kalınarak üretim yapılmalıdır.
 • Tasarımda, sistemin ses ve görüntü kirliliği yaratmayacak biçimde projelendirilmesine dikkat edilmelidir.
 • Sistemlerde oluşacak bakım ihtiyaçları önceden düşünülerek, bakım yapılacak alanlar kolay erişilebilir tasarlanmalıdır. Zamanla değişimi gereken parçalar demonte olarak hazırlanmalı ve kolayca sökülebilmelidir.

Bütün bu özelliklere sahip sistemler üretmek teknik beceri ve uzmanlık gerektirmektedir. Sarıyer havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamız, yıllardır pek çok tip ve modelde havalandırma sistemleri tasarlamaktadır. Bu açıdan gerekeli teknik donanım ve iş tecrübesine sahiptir. Ürettiğimiz projeler müşterilerimiz için sağlıklı, konforlu ve ferah mekanlar yaratmaktadır.

Uyguladığımız Havalandırma Sistemleri

 1. Ofis Havalandırma Sistemleri

Küçük alanların hava konforunu sağlamak amacıyla kullanılırlar. Dükkanlar ve küçük iş yerleri kullanıldıkları alanlardandır. Kurulum süreleri oldukça kısadır. İşletme maliyetleri düşüktür. Diğer sistemlere oranla çok az alan işgal etmektedir.

 1. Alışveriş Merkezi Havalandırma Sistemleri

Genellikle, doğal havalandırma imkanından mahrum büyük AVMler için tercih edilirler. Bu alanlara örnek olarak: sinema salonları, alışveriş merkezleri, kapalı spor kompleksleri verilebilir. Projelendirilmesi ve imalatı teknik uzmanlık gerektirmektedir. Sarıyer havalandırma sistemleri üzerine çalışan firmamız bu sistemler alanında gerekli beceri ve tecrübeye sahiptir.

 1. Endüstriyel Mutfak Havalandırması

Gıda üretilen her mekanda kullanımı tavsiye edilen ünitelerdir. Ev tipi davlumbazlar ile aynı prensipte çalışmaktadırlar. Oluşan gıda kokusunu ortamdan emerek dışarıya atarlar.