Kartal Havalandırma

Kartal Havalandırma

Kartal havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamız bütün bu sorunlara karşı uzman çözümler üretmektedir. Nefes almak, canlıların yaşamlarını sürdürebilmeleri için gereken en temel ihtiyaçlarıdır. Her gün bulunduğumuz ortamların havası çeşitli kirleticilerin etkisi ile kirlenmektedir. Bu kirleticilerin başlıcaları: fosil yakıtların yanması sonucunda oluşan atıklar, canlıların solunumları sonucu oluşan atıklar, çeşitli istenmeyen kokular ve havadaki ağır metal iyonlarıdır. Bu kirleticilerden kurtulmanın yolu ise havalandırma sistemlerinden geçmektedir.

Havalandırma sistemleri üç başlık altında incelenmektedir. Bu başlıklar, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda pek çok alt başlığa ayrılırlar. Havalandırma sistemi üretiminin en önemli halkası ihtiyaçların doğru tespit edilmesidir. Kartal havalandırma sistemleri üzerine ürünler ve hizmetler üreten firmamızın uzman ekibi, müşterilerimizin talepleri üzerine ihtiyaç analizleri yapmaktadır. Bu analizlerin sonucunda doğru sistem tipine birlikte karar verilmektedir. Ürettiğimiz sistem tiplerini inceleyelim:

İş Yeri Havalandırma Sistemleri

İş yeri havalandırma sistemleri, genellikle küçük alanların havalandırılmasında ve iklimlendirilmesinde kullanılmaktadırlar. Ofisler ve dükkanlar gibi alanlarda oldukça yeterli performans sergilemektedirler. Ortamın havasını başarıyla temizleyerek gerekli iklimlendirmeyi de sağlarlar. Ortam nemini ve sıcaklığı konfor düzeyinde tutmaktadırlar.

Bu sistemlerin kurulumları firmamız tarafından çok kısa sürede yapılabilmektedir. İşgal ettikleri alan çok küçüktür. Müşteriler talep ederse duvarların üzerine de uygulanmaktadırlar. Hazır üniteler kullanıldığı gibi, talep edilmesi durumunda müşterinin ihtiyaçlarına uygun ünitelerin baştan tasarlanması da mümkündür. Bu sistemler genellikle doğal havalandırma imkanlarına sahip ancak kaliteli hava ihtiyacında olan müşterilerimizce tercih edilmektedir.

Fabrika Havalandırma Sistemleri

Doğal havalandırmanın mümkün olmadığı büyük kapalı alanlara sahip binalarda tercih edilmektedirler. Genellikle çok katlı fabrika binalarında, kapalı konser ve spor salonlarında, alışveriş merkezlerinde zaruri olarak tercih edilmektedirler.

Bu sistemlerin proje ve imalat süreci tecrübe ve teknik donanım gerektiren bir süreçtir. Kartal havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamız, uzman personeli ve yılların getirdiği tecrübesi ile merkezi sistem işlerinde başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bakım ihtiyaçları da düşünülerek projeler oluşturulmaktadır. Oldukça büyük alanlar kaplayan merkezi sistemlerin, ses ve görüntü kirliliği yaratmadan tasarlanması da uzmanlık gerektiren bir iştir.

Yemekhane Havalandırma ve Filtreleme Sistemleri

Gıda üretimi yapan her türlü işletmede kullanılması zorunlu sistemlerdir. Oluşan yemek kokularının ortamdan uzaklaştırılmasını sağlarlar. Çalışan ve müşteri konforuna çok büyük katkıları bulunmaktadır.