Kağıthane Havalandırma

Kağıthane Havalandırma

Kağıthane havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamız bütün bu sorunlara profesyonel çözümler üretmektedir. Havalandırma sistemleri, bulunduğumuz ortamın havasını sağlıklı, taze ve konfor limitlerinde kalmasını sağlayan sistemlerdir. Özellikle büyük kapalı hacme sahip binaların doğal yollarla havalandırılması mümkün değildir. İçeride toplu olarak bulunulan bu binalardaki hava kalitesini düşüren pek çok etmen varıdır. Bunlardan bazılar: canlıların solunum çıktıları, ortamdaki makinelerin yaymış olduğu karbon birleşimli kirleticiler ve başka ortamlardan sızan kötü kokulardır.

Kağıthane Havalandırma Firması

1. Ofis Havalandırma Sistemleri

Havalandırılacak hacmin küçük olduğu mekanlarda tercih edilir. İş yeri ve dükkanlar bu alanlara örnek verilebilir. Bu alanlarda doğal havalandırma imkanları bulunsa dahi ortam havasının kalitesini arttırmak maksadıyla da tercih edilmektedir. Kurulumları firmamız tarafından oldukça hızlı yapılmaktadır. Bu sistemler için ayrılması gereken alan da oldukça küçüktür. Duvar üzerine montajları sağlanabilir. 220V gerilimindeki şebeke elektriği ile çalıştıkları için yeni elektrik tesisatlarına ihtiyaç duymazlar.

2. Otopark Havalandırma Sistemleri

Otopark havalandırma sistemleri, insanların toplu olarak bulundukları alanlar için projelendirilmektedir. Ofis binaları, kapalı spor salonları, alışveriş merkezleri bu alanlara örnek olarak verilebilir. Sistemler projeye özel olarak firmamızca tasarlanmaktadır. Tasarımları tecrübe ve teknik donanım gerektirmektedir. Kağıthane havalandırma sistemleri üzerine projeler üreten firmamız bu sistemlerin tasarlanması için gereken tecrübe ve teknik becerilere sahiptir.

3. Endüstriyel Mutfak Havalandırması

Çalışma prensibi olarak evlerimizde kullandığımız davlumbaz sistemlerine benzemektedirler. Gıda üretimi yapan tesislerde kullanılmaları zorunludur. Oluşan yemek kokularını ortamdan uzaklaştırarak çalışanların ve müşterilerin konforunu arttırırlar. Çalışma prensipleri basit olsa da istenilen ortama özel olarak tasarımları yapılmaktadır.

Havalandırma Sistemi Nasıl Olmalıdır?

  • Bir havalandırma sistemi, biriken kirli havayı tahliye ederek ortam havasını daima taze tutmak zorundadır.
  • Ortamda havasında bulunan toksik maddeleri uzaklaştırarak canlıların güvenle solunum yapmasını sağlamak zorundadır.
  • Ortama salınan kötü kokuları emerek başka alanlara taşınmasını engellemelidir. Bu sayede insanlara konforlu yaşam ve çalışma alanları sunmalıdır.
  • Ortamın ısı ve nem değerlerini takip ederek daima konforlu alanda tutmalıdır.
  • Maden depoları gibi alanlarda zamana bağlı olarak artan tehlikeli gazları tahliye etmelidir. Bu sayede çalışma ve çalışan güvenliğini sağlayarak can ve mal kayıplarının önüne geçer.

Kağıthane havalandırma sistemleri üzerinde çalışmalar yürüten firmamız, yukarıda sayılan özelliklerin hepsini içeren sistemler üreterek insanların sağlıklı, konforlu ve güvende yaşamalarına destek olmaktadır. Firmamız bu misyonu ile pek çok müşterimizin beğenisini kazanmıştır.