Hava Kanalları

Hava Kanalları

Havalandırma kanalı sistemleri, belirli bir çalışma prensibiyle şartlanmış havanın farklı mahallere taşınma işlemi için kullanılır. Aspiratör ya da santral alanlarına arındırılmış havanın geri döndürülmesi, banyo mutfak ya da tuvalet gibi alanlarda egzoz edilme işleminin yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Bu sistemler elbette endüstriyel alanlar için önemli bir etken taşır. Fakat kanal sistemleri uzmanlık gerektiren bir alandır.

Doğru bir plan ve program dahilinde elde edilen raporlama ile sistemlerin profesyonel bir çalışma eşliğinde montajı gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Bu konuda uzman haline gelmiş kadromuz ile üretimini gerçekleştirdiğimiz havalandırma kanal sistemlerini, sizlere güven içerisinde sunmaktan gurur duyarız. Sağladığımız hizmet politikasıyla üretimden montaj kısmına sizlere en iyi desteği sunuyor, ortamdaki havanın belli bir elekten geçerek yeniden ortama aktarılmasına olanak tanıyoruz. Böylece daha temiz daha sağlıklı bir ortam yakalanarak verimli bir çalışma işlevselliği elde edilebilir.

Profesyonel Hava Kanalı Tasarım İşlemi

Hava kanalları kurulumu gerçekleştirirken mutlaka bu işlemi profesyonelce ele almanın önemi çok büyüktür. Uzmanlık gerektiren havalandırma kanalı üretim ve montajı, kurulacak olan mekanik özelliklerine göre madde seçimi gerçekleştirilerek sağlanmalıdır. Galvaniz çelik saç ve spiral Galvaniz saç, flexible kanallar ya da kendinden izolasyonlu kanal sistemleri değerlendirilerek hava kanalları üretimi gerçekleştirilir. Böylece farklı hava kanallarında hızı ayarlanmış olan sistemler, kurulumu gerçekleştirecek alana bağlı olarak doğru bir çalışma prensibi sunar. Konser alanları, konferans salonu ve çok fazla sesin istenmediği noktalara göre havalandırma hızı ayarlanarak üretim ve montaj seçenekleri ele alınır. Tabii hava hızı ortak olarak tüm alanlarda mutlaka belirli sınırlarda değiştirilerek ayarlanmalıdır. Zira çok yüksek olan havalandırma hızı ortamda üşüme etkisi yaratabilir.

Kaliteli Havalandırma Kanalı Sistemleri İle Sağlıklı Bir Ortam

Hava kanalları mutlaka çalışma ortamını istenilen verimin yakalanmasını sağlayan bir özellikte sunulmalıdır. Okul ya da büro ve makam odaları gibi bazı alanlarda mutlaka sessiz bir çalışma prensibine sahip olan, havalandırma kanalı sistemlerinin kuruluma gerçekleştirilmelidir. Böylece ses minimum seviyede tutulur ve sakin, rahat bir çalışma ortamı yaratılır. Görüntü ve ses izolasyonu, dengeli hava hızı gibi tüm etmenler firmamız bünyesindeki uzman kadro ile ele alınarak çalışmalar yürütülmektedir. Bu konudaki hava kanal sistemleri doğal bir üretimden geçirilerek, mekanda etkili bir işlevsellik sunmak için montaj yapılır.

Özel Tasarım İle Doğru Havalandırma Kanalı

Profesyonel bir anlayışla üretimleri gerçekleştirilen havalandırma kanal sistemleri, firmamız bünyesinde sizlere çok uygun fiyatlarla en iyi çalışma prensibi altında sunulmaktadır. Mutlaka konforun yakalanacağı ve rahat, verimli bir çalışma ortamının elde edileceği hava kanal teknolojisi değerlendirilmelidir. Tabii bu sistemler sadece mekanik özellikleriyle ön plana çıkmamalıdır. Ortamın tasarım mimarisine uyum sağlayacak, görüntü ile mimari yapıyı bozmayacak bir tasarımda montajı gerçekleştirilmelidir. Bu konuda bize güvenebilir ve hemen irtibata geçebilirsiniz.