Gebze Havalandırma

Gebze Havalandırma

Gebze havalandırma sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren Teknosac Havalandırma, bu alanda profesyonel çözümler üreterek havalandırma sistemleri projelendirmektedir. Soluduğumuz hava, yaşantımız ve sağlığımız açısından hayati derecede öneme sahiptir. Günümüzde yaşadığımız ve toplu halde bulunduğumuz pek çok ortamın havalandırması klasik yöntemlerle yapılamamaktadır. Bu alanlardaki hava; canlıların solunum atıkları, çalışan makinelerin karbon salınımları ve çeşitli kokularla durmaksızın kirlenmektedir.

Gebze Havalandırma Sistemleri Firması

Havalandırma sistemleri temel olarak üç ana başlıkta incelenebilirler. Temel başlıklar ise kendi arasında pek çok alt başlığa ayrılmaktadır. Bu alt başlılar müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Gebze havalandırma sistemleri üzerine çalışmalar yürüten firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını uzman ekibimiz eşliğinde interaktif bir çalışma ile belirlemektedir. İmalatını yaptığımız sistemleri prensip olarak inceleyecek olursak:

1. Lokal Havalandırma Üniteleri

Bu üniteler, ürün çeşitlerimizin giriş seviyesini temsil etmektedir. Genellikle küçük alanların havalandırılması ve iklimlendirilmesi için tercih edilmektedir. Kurulum için ihtiyaç duyulan alanlar oldukça sınırlıdır. Şehir şebeke elektriğinin sunmuş olduğu gerilimle çalışan bu sistemlerin işletme maliyetleri de oldukça düşüktür.

2. Merkezi Havalandırma Üniteleri

Orta ve büyük ölçekli alanların havalandırılması ve iklimlendirilmesi maksadı ile tercih edilen sistem tipidir. Projeye özel olarak tasarlanıp imal edilirler. Tasarımları tecrübe ve teknik donanıma sahip bir ekip ile yapılmalıdır. Düzenli olarak bakım ihtiyaçları bulunduğundan, bakım yapılacak alanlarının erişilebilir olması gerekir. Bu sistemler tasarlanırken ses ve görüntü kirliliğinin oluşturulmaması gerekmektedir. Bütün bu detaylar Gebze havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamızın profesyonel ekiplerince kusursuz olarak projelendirilmektedir.

3. Davlumbaz Havalandırma Üniteleri

Evlerde kullanılan davlumbaz sistemleri ile prensipte benzeyen sistemlerdir. Gıda üretimi yapılan her ortamda kullanılmaları gerekmektedir. Basit bir sistem olarak görülseler de, ihtiyaca uygun projelendirilmedikleri durumlarda istenmeyen kokuların ortamlara yayılmalarına sebep olurlar. Bu yüzden, alanında uzman firmalarla çalışılması gerekmektedir. Firmamız davlumbaz havalandırmaları konusunda yeterli tecrübe ve teknik donanıma sahiptir.

Sistemlerimizin Sunduğu Faydalar

  • Ortamlar arası istenmeyen hava sirkülasyonları engellenerek istenmeyen koku geçişlerinin önüne geçilmektedir.
  • Ortamlara durmaksızın taze hava tedarik edilerek konforlu yaşam ve çalışma alanları sağlanmaktadır.
  • Tehlikeli gazların oluştuğu ortamlardaki bu gazlar uzaklaştırılarak can ve mal emniyeti sağlanmaktadır.
  • Havanın içindeki sağlıksız bileşenler arındırılarak canlıların sağlıkla soluyacağı hava üretilmektedir.

Gebze havalandırma sistemleri hakkında daha geniş bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.