Gaziosmanpaşa Havalandırma

Gaziosmanpaşa Havalandırma

Gaziosmanpaşa havalandırma sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız modern ve ekonomik çözümler sunmaktadır. İçinde bulunduğumuz çağ, bireysel yaşamdan öte toplu yaşamayı gerektirmektedir. Toplu olarak bulunulan binaların en büyük sorunlarından birisi de havalandırma gereksiniminin karşılanmasıdır. Bu gereksinim konvansiyonel metotlar ile doğal havalandırma unsurları ile yeterince sağlanamamaktadır. Doğal havalandırmayı sağlayan pencereler ve vantilasyon bacaları yeterli gelse dahi, dışarıdan filtrasyon işlemine tabi tutulmadan ortama verilen hava sağlıklı değildir. Filtrelenmeden içeriye verilen havanın içerisinde bulunan bazı zararlı iyonlar, egzoz gazları, kötü kokular ortamların konforunu düşürmektedir.

Gaziosmanpaşa Havalandırma Sistemleri Firması

Çözümlerimiz proje bazında ve ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmektedir. İhtiyaçlarının belirlenebilmesi için müşterilerimiz ile diyalog kurularak bazı bilgiler istenmektedir. Bunlar temel olarak: mekanın kullanım amacı, kötü koku sağlayacak ortamların varlığı, içeride zehirli gazlar üreten makineler veya maddeler olup olmadığıdır. Bütün bu bilgiler toplandıktan sonra müşterilerimize rehberlik hizmeti verilerek en doğru sistem seçilmekte ve optimum maliyet ile projelendirilmektedir.

Projelendirme hizmetimiz alanında uzman mühendis kadromuz ile yapılmaktadır. İleride oluşacak bakım ihtiyaçları için erişilebilir, kolayca demonte hale gelen sistemler tasarlanmaktadır. Gaziosmanpaşa havalandırma sistemleri üzerinde çalışan firmamızın tasarım ekibi, görüntü ve ses kirliliği konularının üzerinde titizce durmaktadır. Temiz ve sağlıklı hava sağlanırken başka kirlilikler oluşması engellenmektedir.

Tasarım aşamasından sonra, imalat projeleri oluşturulmaktadır. Bu projeler dünyaca kabul görmüş standartlar benimsenerek hazırlanmaktadır. Sistem bileşenleri projelere uygun olarak, Gaziosmanpaşa havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamızca üretilmektedir.

Üretim aşamasının ardından sistemin montaj ve kurulumuna geçilmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra sistem üzerinde kalite kontrol faaliyetleri yapılarak müşterimize kusursuzca teslim edilmektedir.

Sistemlerimizin Sağladığı Faydalar

  • Sistemlerimiz, kuruldukları ortama her an taze hava temin ederek doğala özdeş bir atmosfer yaratırlar.
  • Oluşan kötü kokuların diğer ortamlara yayılmasını engelleyerek ortamdan uzaklaştırırlar ve mekanda bulunan insanların konfor düzeyini arttırırlar.
  • Havanın içerisinde bulunan sağlıksız materyalleri arındırılarak solunabilir ve sağlıklı bir ortam yaratırlar.
  • Emtia depoları gibi zamanla tehlikeli gazların biriktiği ortamlarda, oluşan tehlikeli gazları tahliye ederek iş ve işçi güvenliği sağlarlar.
  • Laboratuvarlar gibi yanıcı ve patlayıcı gazlarla çalışılan ortamlardaki patlayıcı ve yanıcı gazları tahliye ederek olası kazaların önüne geçerler.