Çekmeköy Havalandırma

Çekmeköy Havalandırma

Çekmeköy havalandırma sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız hava kalitenizi arttırmak maksadıyla çeşitli sistemler üretmektedir. Bulunduğumuz ortamların havası çeşitli etmenler tarafından kirletilmektedir. Bu etmenlerden başlıcaları: insanların ve hayvanları solunum artıkları, ortamda çalışan makinelerin salgıladığı gazlar, bitkilerin özellikle gece salgıladığı karbon bileşimli gazlar ve çeşitli istenmeyen kokulardır. Bütün bu sorunların giderilmesi için havalandırma sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemleri inceleyecek olursak:

İmalatını Yaptığımız Havalandırma Sistemleri

1. Lokal Sistemler

Bu sistemler sıklıkla küçük hacimli alanlardaki hava kalitesini arttırmak için kullanılmaktadır. İmalat ve kurulumları kolaydır. Özel alan tahsisine ihtiyaçları yoktur. Standart elektrik şebekeleri ile uyumlu olarak 220V gerilimle çalışırlar. Meskenlerde, küçük iş yerlerinde ve ofislerde tercih edilirler

2. Genel Sistemler

Orta ve büyük ölçekli alanlarda kullanılırlar. Projeye özel olarak imalatları tarafımızdan yapılmaktadır. Bu sistemlerin dizayn ve uygulaması teknik bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bu sistemlerin düzenli olarak bakım görmeleri gerekmektedir. Yanlış projelendirilmiş sistemler bakım esnasında sorunlara yol açmaktadır. Bu durum da müşteriler için para ve zaman kaybı anlamına gelmektedir. Çekmeköy havalandırma sistemleri üzerine çalışan firmamız gerekli teknik donanım ve tecrübeye sahiptir.

3. Davlumbaz Tipi Sistemler

Gıda imal eden her türlü mekanda kullanılması zorunludur. Butik cafelerden endüstriyel gıdalar üreten firmalara kadar geniş bir uygulama alanı vardır. Basit sistemler olarak görülse de yanlış projelendirme sonucu görevlerini yerine getiremeyerek yemek kokularının ortama yayılmasına sebep olurlar. Koku kirliliği ile çalışan ve müşteri konforunu düşürmek istemeyen işletmelerin tarafımızdan teknik destek alması tavsiye edilmektedir.

Havalandırma Sistemlerimizin Faydaları

  • İmalatını yaptığımız sistemler, mekana durmaksızın yeni hava sağlayarak, mekan havasını sürekli taze tutarlar.
  • Sistemlerimiz sensörlerle toplanan bilgileri analiz edip ortamın sıcaklık ve nem dengesini sağlarlar.
  • Yanıcı veya patlayıcı gazlarla çalışılan ortamlardaki emniyetsiz gazları tahliye ederler.
  • Hava içerisindeki sağlığa zararlı maddeleri karbon filtreler yardımı ile ayırarak dışarıya atarlar.
  • İstenmeyen kokuları arıtarak konfor sağlarlar.

Çekmeköy Havalandırma Sistemi Firması

  • Havalandırma sistemleri mümkünse inşaata başlanmadan evvel mimari proje ile birlikte tasarlanmalıdır.
  • Tekniğine uygun olarak tasarlanmayan sistemler ses kirliliğine sebep olmaktadır. Bu nedenle, teknik donanımı yeterli firmalarca çalışılmalıdır. Çekmeköy havalandırma sistemleri alanında çalışan firmamız yeterli teknik ekip ve bilgiye sahiptir.
  • Sistem seçimi sırasında ihtiyaç analizleri profesyonel ekiplerce ve müşteri ile irtibatlı olarak yapılmalıdır.