Ataşehir Havalandırma

Ataşehir Havalandırma

Fabrikalar, oteller, hastaneler, restoranlar, barlar ve sayılabilecek pek çok kapalı alanda havalandırma sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Ortamdaki kirli havanın yerini temiz havaya bırakan bu sistem, ortamın ferahlığı için gereklilik taşımaktadır. Ortam uzun süre havasız kaldığı takdirde toz toplamaya ve bakteriyel canlıların üremesine sebebiyet vermektedir. Bu sağlıksız durumdan kurtulmak ve bulunduğunuz mekanda üstün teknoloji havalandırma sağlamak adına Ataşehir havalandırma sistemleri ile iletişime geçin. Havalandırma Sistemleri uzman kadrosu ve kalite anlayışı ile size bu konuda dilediğiniz hizmeti vermektedir. Çözüm odaklı çalışan, alanında deneyimli, hizmet içi eğitimlerini tamamlamış ekip elemanlarımız en kaliteli hizmeti uygun fiyat garantisi ile ayağınıza kadar getirmektedir. Ortamda bulunan hava akışını sağlamak ve sağlıklı koşullarda yaşamak isterseniz firmamız farklı hizmet şekilleri ile sizlere yardım etmektedir.

Ataşehir Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemi temiz havayı ortama taşıyan mekanizmaya sahip, teknolojik donanımlı mekanik sistemdir. Mekanizma üzerinde sabit bir vantilatör bulunmakta ve kuvvetli sistem ile hava akışı dışarıdan içeriye doğru hava kanalları ile taşınmaktadır. Kapı ve pencere açma gibi yöntemler sağlık açısından risk taşıdığı gibi özellikle kurumsal mekanlarda olumsuz görüntü oluşturabilmektedir. Ayrıca yeterli etkiyi oluşturmadığı için de ileriye dönük teknolojik sistemden faydalanılmaktadır. Sistem firmamız tarafından ortamın özelliklerine göre kurulmaktadır. Örneğin konut havalandırma sistemi ortama temiz hava taşımak amacıyla dizayn edilirken fabrika sistemleri ortamdaki kötü kokuları ve zehirli hava akışını yok etmek amacıyla kurulmaktadır. Oluşturduğu etki ve mekanizmanın büyüklüğü de gerekliliğe göre değişmektedir. Kullanılacak ortama göre de filtre montajı ve mekanizma kurulumu yapan Ataşehir havalandırma sistemleri hak ettiğiniz kaliteyi sizlere sunmanın haklı gururunu taşıyor.

Sağladığı Avantalar Nelerdir?

Havalandırma, özellikle fabrikalar gibi kötü hava koşullarına sahip alanlarda personelin sağlığı açısından büyük gereklilik taşırken kurulum sağlandığı taktirde oldukça büyük etkiye sahiptir. Örneğin fabrikalarda zehirli maddelerin teneffüs edilmesi zamanla akciğer hastalıklarına sebep olmaktadır. Ancak bu sistemle çalışan bir fabrikada büyük oranda bu durum engellenmektedir. Her kapalı ortamda zararlı maddelerin ortamdan dışarı çıkarılarak canlılar tarafından teneffüsünün engellenmesi gerekmektedir. Bu durum ise sadece üstün kalite hizmet sunan Ataşehir havalandırma sistemleri ile standartlar ölçüsünde gerçekleştirilmektedir. Sıcaklık ve nemi dengeleyerek ortamdaki konforu sağlamak adına faydalanabilir, güzel bir mekan oluşturabilirsiniz.